Become our Growth Hacker :)

Listonic is #1 shopping list in over 40 countries.
Currently we are looking for language consultants for a two-month growth project for Vietnamese, Thai, Korean, Japanese and Chinese.

Read more

Staż w Listonic

Listonic – firma tworząca nowoczesna rozwiązania technologiczne, pomagające w wygodnych zakupach i posiadająca klientów w ponad 20 krajach – poszukuje studentów i absolwentów zainteresowanych zdobyciem doświadczenia w promocji aplikacji mobilnych i pracy przy wielokrotnie nagradzanym innowacyjnym produkcie.

Read more

Przygotuj swoją spiżarnię z Listonic

Choć do zimy jeszcze parę miesięcy to już dziś warto pomyśleć o tym co będziemy jeść w trakcie mroźnych miesięcy. Koniec lata to najlepszy czas na robienie przetworów i wypełnianie spiżarni produktami, które w zimie przypomną nam o słońcu i cieple dniach.

Oto parę naszych porad o tym co warto zachomikować na zimę.

Read more

Czas na świeże warzywa

Wraz z wiosną przyszedł czas na pełne smaku i aromatu nowalijki. Po miesiącach jedzenia lekko tekturowych w saku importowanych warzyw wreszcie przyszedł czas na pachnące wiosną nowalijki.

Oto parę porad jednak jak je wybrać i które kupować?

Read more

Co zrobić z resztkami świątecznego jedzenia?

Przy okazji Bożego Narodzenia pisaliśmy, jak sprytnie przygotować się do wielkich świątecznych zakupów. Co prawda pora roku już inna – choć temperatura za oknem nie różni się znacząco od tej z grudnia 2015 😉 – ale większość rad pozostaje aktualna
i można je stosować w trakcie przedwielkanocnych wypadów do hipermarketu.

Tym razem parę słów o tym, jak poradzić sobie z resztkami które zostały, gdy wszyscy już odturlali się od świątecznego stołu 🙂

Read more

ABC mrożenia, czyli poradnik o tym, co i jak mrozić

Wg badań Polacy sięgają po mrożonki aż 5 razy rzadziej niż pozostali mieszkańcy Unii Europejskiej.
Czy to dlatego, że większość z nas uważa, że mrożenie jest niezdrowe?
Podczas mrożenia produkty spożywcze tracą część witamin – to prawda. Ale należy pamiętać i o tym, że tyle samo zdrowych składników odżywczych stracą podczas gotowania czy blanszowania.

jak mrozić

Read more