Extended Packaging w Listonic

Kasjer w supermarkecie skanuje kody z opakowań, aby dostać nazwę i cenę produktu. Z Listonic można więcej: sprawdzić, ile powinien kosztować produkt, zobaczyć jego oceny i zdjęcia. Dla niektórych produktów dostępne są także przepisy kulinarne.

Extended Packaging

Listonic został wzbogacony o czytnik kodów kreskowych. Jest to kolejna, po możliwości głosowego dyktowania, metoda dodawania produktów do listy. Ponadto aplikacja po rozpoznaniu kodu kreskowego pokaże najważniejsze informacje o produkcie. Dla większości produktów Listonic pokaże cenę ze sklepów internetowych, ocenę i komentarze innych użytkowników, a także zdjęcia produktu.

Przy niektórych produktach pojawiają się pomocne informacje. Np. dla wybranych produktów Knorr dostępne są przykładowe przepisy kulinarne, do których można użyć produktów marki. Każdy użytkownik Listonic może skomentować zeskanowany produkt, ocenić go lub dodać własne zdjęcia.

Najnowsza funkcja w Listonic jest już znana w Japonii oraz USA jako Extended Packaging. Polacy najczęściej szukają informacji o produkcie w Internecie, Listonic ma szansę to zmienić.

Zobacz, jak to działa