Listonic dla klientów Orange

Dziś rusza nowy serwis http://listonic.orange.pl, który jest efektem współpracy firmy Listonic, twórcy mobilnej listy zakupów oraz Orange, największej sieci telefonii komórkowej w Polsce.

Listonic orange pulpitNowy serwis

Wszyscy w Orange mogą korzystać z mobilnych list zakupów Listonic na swoich telefonach i w Internecie. Aplikacja jest za darmo, a dodatkowo transfer danych, mimo że mniejszy niż w przypadku korzystania z emaila, dla korzystających z pakietu Orange Free nie nalicza się.

Czym jest Listonic?

Listonic to łatwy w obsłudze, darmowy system pozwalający na tworzenie mobilnych list zakupów dostępny dla członków rodziny lub pracowników firmy. Listonic dostępny jest na telefonach komórkowych i w Internecie. Lista zakupów stworzona na komputerze od razu trafia na telefon i odwrotnie.
Z Listonic można korzystać na tradycyjnym telefonie, iPhonie, telefonie z systemem od Google, czy Windows Mobile, oraz na komputerze pod adresem listonic.orange.pl

Czemu lista na telefonie?

• Jednym kliknięciem zamienisz przepis kulinarny z Internetu na listę zakupów na swoim telefonie. Naturalnie, nic za to nie płacisz.
• W Listonic’u bułki lubią się z chlebem, a mleko z jogurtem i serem. Produkty z tych samych kategorii są zawsze obok siebie. Dzięki temu chodząc po hipermarkecie nie trzeba wracać do zimnej alejki z nabiałem po kefir, który zaplątał się na końcu listy za chemią gospodarczą.
• Jeśli współdzielisz listę zakupów z partnerem, wszystko co robicie na liście zakupów jest od razu na waszych telefonach i na stronie Listonic.orange.pl
• Jeśli nie lubisz chodzić do marketu, podaj swój kod pocztowy, a Listonic powie Ci w jakich marketach Internetowych możesz zrobić zakupy, pomoże Ci sprawdzić, gdzie zapłacisz najmniej i, jeśli będziesz chciał przekieruje Twoją listę zakupów do sklepu.