Listonic i empik.com rozdają rabaty

 

Listonic wprowadza 20% rabatu na produkty z empik.com. Listonic – mobilna lista zakupów – umożliwia tańsze zakupy produktów z empik.com w telefonie.

 

Listonic i empik.com

W aplikacji można skorzystać z rabatu na 30 najpopularniejszych produktów ze sklepu empik.com. Muzykę, książki oraz filmy z TOP 50 można kupić taniej wykorzystując kod rabatowy generowany przez aplikację w telefonie.

Listonic wprowadził nową usługę w aplikacji mobilnej. Najlepsze oferty empik.com można przeglądać w ten sam sposób, co gazetki promocyjne sklepów. Po wejściu w oferty widok podzielony jest na książki, muzykę oraz filmy. Rewolucyjną zmianą jest możliwość zamówienia z rabatem najpopularniejszych propozycji ze sklepu internetowego w telefonie.

Empik.com jest w czołówce najczęściej odwiedzanych witryn e-commerce w Polsce. Jest także liderem dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki. Oferuje najpełniejszy wybór książek, płyt z muzyką, filmów, gier, zabawek, perfum, elektroniki oraz gadżetów. Dla milionów klientów rocznie empik.com jest przewodnikiem po tym, co w kulturze najmodniejsze i najbardziej godne uwagi. Dzięki Listonic dociera do klientów także kanałem mobilnym, dodatkowo proponując specjalne rabaty na wybrane produkty!

Informacje na ten temat znajdują się także na stronie empik.com

Zobacz, jak skorzystać z rabatu.