Możliwości

Listy zawsze przy Tobie

Każda Twoja lista synchronizuje się pomiędzy wszystkim urządzeniami, na których używasz Listonic. Dzięki temu w każdej chwili możesz z niej skorzystać i współdzielić ją z innymi. Twoje listy zawsze są pod ręką.

02
03

Dziel się listami

Udostępnij listę innym użytkownikom i podziel się z nimi obowiązkami. Oszczędzaj czas i upewnij się, że wszystkie zakupy będą zrobione.

Rób zakupy szybciej

Przestań biegać po sklepie. Listonic posegreguje twoje zakupy według sklepowych alejek dzięki czemu szybciej uporasz się z zakupami.

04
05

Pisz, mów, skanuj

Poza ręcznym wpisywaniem przedmiotów na listę możesz dodawać je również głosowo lub za pomocą skanerów kodu.

Korzystaj z podpowiedzi

Listonic jest sprytny i uczy się jakie produkty kupujesz regularnie, dzięki czemu możesz tworzyć listy jeszcze sprawniej. Możesz tworzyć listy na podstawie wcześniej zrealizowanych zakupów.

06
07

Przeglądaj gazetki promocyjne

W aplikacji Listonic znajdziesz aktualne promocje z najpopularniejszych sieci handlowych oraz oferty specjalne zbierające najfajniejsze oferty z różnych sklepów. Dzięki temu sprawdzić gdzie czekają na ciebie najlepsze oferty!

Wykorzystuj najlepsze przepisy

Listonic to także baza przepisów kulinarnych, które możesz szybko przejrzeć z poziomu aplikacji i dopisać do listy składniki potrzebne do ugotowania tego, co Cię zainspiruje. Dodatkowo na ponad 600 blogach znajdziesz nasze przyciski zamieniające składniki produktu na listy zakupów.

08
01

Gotuj sprytnie

Porady pod listą poszerzą twoją wiedzę na temat gotowania, pomogą mądrze wybierać, ciekawie łączyć składniki, dłużej przechowywać produkty. Znajdziesz tam porady, które na pewno Ci się przydadzą.