Możliwości

Lista zakupów zawsze przy Tobie

Każda Twoja lista zakupów synchronizuje się pomiędzy wszystkim urządzeniami, na których używasz Listonic. Dzięki temu w każdej chwili możesz z niej skorzystać i współdzielić ją z innymi. Twoje listy zawsze są pod ręką.

02 lista zakupów w chmurze
03 synchronizacja listy zakupów

Dziel się listami

Udostępnij listę zakupów innym użytkownikom i podziel się z nimi obowiązkami. Oszczędzaj czas i upewnij się, że wszystkie zakupy zostaną zrobione.

Rób zakupy szybciej

Przestań biegać po sklepie. Listonic posegreguje twoje zakupy według sklepowych alejek, dzięki czemu szybciej uporasz się z zakupami.

04 kategoryzacja, lista zakupów
05 opcje Listonic

Pisz, mów, skanuj

Poza ręcznym wpisywaniem przedmiotów na listę zakupów możesz dodawać je również głosowo lub za pomocą skanerów kodu.

Korzystaj z podpowiedzi

Listonic jest sprytny i uczy się jakie produkty kupujesz regularnie, dzięki czemu możesz tworzyć listy zakupów jeszcze sprawniej. Możesz tworzyć listy na podstawie wcześniej zrealizowanych zakupów.

06 pomysły
07 promocje listy zakupów

Przeglądaj gazetki promocyjne

W aplikacji Listonic znajdziesz aktualne promocje z najpopularniejszych sieci handlowych oraz oferty specjalne zbierające najfajniejsze oferty z różnych sklepów. Dzięki temu możesz sprawdzić, gdzie czekają na ciebie najlepsze oferty!

Wykorzystuj najlepsze przepisy

Listonic to także baza przepisów kulinarnych, które możesz szybko przejrzeć z poziomu aplikacji i dopisać do listy składniki potrzebne do ugotowania tego, co Cię zainspiruje. Dodatkowo, na ponad 600 blogach znajdziesz nasze przyciski zamieniające składniki produktu na listy zakupów.

08 blogi lista
01 porady zakupowe Listonic

Gotuj sprytnie

Porady pod listą poszerzą twoją wiedzę na temat gotowania, pomogą mądrze wybierać lub ciekawie łączyć składniki, oraz dłużej przechowywać produkty. Znajdziesz tam porady, które na pewno Ci się przydadzą.