Widget Listonic

Listonic uruchomił nową funkcjonalność.

logo

Od teraz wszyscy nasi użytkownicy mają możliwość korzystania z Wigdetów Listonica. Każdy kto korzysta z systemu operacyjnego  Mac OSX, Windows (Vista oraz 7) lub posiada konto na z iGoogle, Gmail, Windows Live czy Netvibes może dodać widget dedykowany na poszczególną platformę.
To nie wszystko. Jeżeli masz swoją stronę internetową i korzystasz z Listonic przygotowaliśmy coś specjalnie dla ciebie, kreator widgetów na stronę www. Teraz możesz podzielić się swoimi ulubionymi przepisami już z gotową lista zakupów.
Widget pozwala na szybkie tworzenie list zakupów oraz pełną ich edycję. Wszystkie informacje jakie dodajecie za pomocą widgetu automatycznie przekazywane są do waszego profilu w Listonic.pl oraz na wasze urządzenie mobilne. Możecie być pewnie, że nic nie zginie a wasze zakupy będą kompletne.
Pliki instalacyjne oraz poradnik, jak krok po kroku, zainstalować widget znajdują się pod adresem http://listonic.pl/c/cms/widget

Mamy nadzieje, ze dzięki nowej funkcjonalności korzystanie z Listonica będzie  łatwiejsze i bardziej komfortowe.

Pozdrawiamy

Zespół Listonic

10 Comments

 1. Tyfus

  Niestety widget na gmaila mi nie dziala pod chrome oraz firefoxem – nie moge utworzyc nowej listy, nie pobiera listy archwalnych, udalo mi sie go nawet zawiesic nie podalem sam login bez hasla i nie pojawia sie nic 😀

 2. lukasz

  Witam,

  Poinformowałem już kolegę, który zajmuje się widgetami o twoim problemie.
  Jak tylko przedostanie się do pracy przez zaspy 🙂 to zajmie się tym.

 3. Tyfus

  a moze to wina jakis wlaczonych rozszerzen dla gmaila ? – jesli potrzeba moge przygotwac info co mam wlaczone itp

 4. renczus

  na Gmailu w Firefoxie 3.6 na maku gadżet wydaje się być za szeroki – karty nie są obok siebie tylko pod sobą. Wygląda słabo. Bardzo słabo. (Mogę dosłać screen).

  Jeśli netvibes daje taką możliwość dodajcie opcję wyboru wielkości widgeta dla Dashboard na Mac OS – taraz zajmuje mi 1/5 ekranu a to sporo.

 5. renczus

  widzę, że gadżet Gmaila poprawiony: nieźle.

  Tylko jeszcze jedno: warto, żeby wysokość gadżetu dostosowywała się do zawartości. bo teraz jak mam mało elementów na liście to jest sporo pustego. Proponuje w css zapisać jakiś max-height to wtedy przy małych listach będzie mały a przy dużych nie za wielki.

 6. Bieniu

  Widgety dla GMaila i iGoogle nie działa pod Firefoxem 3.6. Natomiast widget dla Windows Vista/7 działa ale szczerze mówiąc koszmarnie niefunkcjonalny jest. Moim zdaniem powinien pokazywać listy zakupów cały czas a dopiero po kliknięciu rozwijać i pokazywać co jest w poszczególnych listach.

 7. lukasz

  @renczus
  Jutro rano podam info człowiekowi od widgetów. Dam znać jak sprawa się rozwinie.
  @Bieniu
  Zajmujemy się FF, mam nadzieje, że uda się rozwiązać te problemy jak najszybciej.
  co do visty/7 kiedy widget jest “w stanie spoczynku” masz tylko mały prostokąt(estetyczne i nie kradnie miejsca na pulpicie). Jak klikasz to pokazuje się panel z listami zakupów. Każdą z list możesz sprawdzić i edytować.
  Co chciałbyś zmienić?