„Zamień na listę zakupów” w aplikacjach mobilnych z przepisami kulinarnymi

Przyciski Listonic umożliwiają jednym kliknięciem zamianę przepisu kulinarnego w listę zakupów. Do tej pory zainstalowane zostały na ponad 260 serwisach kulinarnych, teraz także w aplikacjach na Iphone’a oraz Androida.

działanie przycisku

Wybory Kulinarnego Bloga Roku to mobilny zbiór potraw proponowanych przez polskich blogerów biorących udział w konkursie organizowanym pod patronatem marki Lurpak – Firma Arla Foods.

Aplikacja Przepisy.pl to mobilne uzupełnienie świata kulinarnych inspiracji marki Knorr, umożliwiające posiadaczom smartfonów dostęp do prawie 1500 przepisów w każdej chwili.

Producent masła Lurpak oraz marka Knorr jako pierwsi w Polsce, zdecydowali się rozwinąć aplikację o przycisk Listonic. Użytkownik przeglądający przepisy w swoim telefonie może jednym kliknięciem przenieść się do Listonica i stworzyć listę składników potrzebną do przygotowania wybranej potrawy. Listę może dodać do już istniejącej, na przykład z sobotnimi zakupami. Produkty na liście zakupów automatycznie się segregują, aby każdą sklepową alejkę odwiedzić tylko raz.

Aplikacja „Wybory Kulinarnego Bloga Roku” jest rozwinięciem strony internetowej kulinarnyblogroku.pl, na której internauci głosują na najlepsze przepisy zgłoszone przez blogerów w danym miesiącu. W finale konkursu zwycięzca otrzyma tytuł Kulinarnego Bloga Roku i nagrodę – wycieczkę do Kopenhagi, której główną atrakcją będzie obiad w najlepszej restauracji świata – Noma.*

Przepisy.pl iOSPrzepisy.pl to coraz popularniejsza aplikacja, pozwajająca korzystać z zasobów portalu kulinarnego o tej samej nazwie oraz brać aktywnie udział w życiu ponad 120 tysięcznej społeczności facebookowej “Co dziś na obiad”. Funkcjonalności aplikacji ułatwiają codzienne gotowanie dzięki przepisom przygotowanym “krok po kroku”. Można w niej również skorzystać z propozycji przepisu dnia, porad mistrza kuchni oraz żywieniowca, czy przelicznika miar i wag. Oferuje także opcję zrobienia zdjęć własnych osiągnięć kulinarnych i dodania ich zarówno do portalu przepisy.pl, jak i podzielenia się nimi ze znajomymi na najpopularniejszych portalach społecznościowych.

Lurpak
Lurpak to znane na całym świecie duńskie masło z ponad 100 letnią tradycją. Marka Lurpak jest adresowana do miłośników dobrego jedzenia – osób, którym szczególnie zależy na jakości i smaku, którym poszukiwanie najlepszych składników i przygotowywanie smacznych dań sprawia szczególną radość.

Knorr
Knorr to jedna z najbardziej znanych marek kulinarnych w Polsce. W kraju pojawiła się w 1932r, kiedy Knorr zakupił fabryke w Poznaniu. W skład produktów Knorr wchodzą najlepsze warzywa, zioła i przyprawy uprawiane w naturalnych warunkach. Zbierane są tylko w pełni dojrzałe i suszone tak, by zachować ich naturalny smak i aromat. Wszystkie receptury produktów opracowywane są pod okiem polskiego Szefa Kuchni Piotra Murawskiego, który czuwa nad tym, by produkty Knorr miały doskonały smak i dokładnie trafiały w gusta polskich konsumentów.

Listonic
Listonic to system list zakupów dostępnych na wszystkie popularne telefony komórkowe (od klasycznych Nokii, po zaawansowane smartphony). Dzięki aplikacji Listonic coraz rzadziej widzimy zagubionych w supermarkecie klientów z kartkami w ręku. Strona internetowa Listonic.com to centrum dowodzenia domowymi zakupami, możemy stworzyć listę zakupów, współdzielić ją z żoną lub mężem i przyjaciółmi. Produkty na liście zakupów automatycznie się segregują (mleko lubi się z serem, a jabłko z bananami). Listy zakupów widzimy w telefonie komórkowym po zainstalowaniu darmowej aplikacji.

*Według listy S. Pellegrino World’s Best Restaurant

logo